אודות

דני ליבנה – מומחה לטיפול ושיקום פיזיותראפי

טיפול פיזיותראפי  – בראיה כוללת

המכון לפיזיותרפיה מתקדמת של דני לבנה, מציע מגוון רחב של טיפולים אורטופדיים בעקבות חבלות וכן פגיעות פיזיולוגיות ונוירולוגיות לצד שיקום פיזיוטרפי לאחר ניתוחים אורתופדיים ופציעות של רצי מרתון, טריאתלון ורוכבי אופניים.

המכון הוקם בשנת 1987 בצפון וב-1996 עבר לרעננה. המכון הינו מהמתקדמים בארץ במתן שירותי פיזיותרפיה ושיקום ומאובזר במכשור חדשני. הטיפול הינו אישי תוך התאמתו לבעיות ולמגבלות המטופל. במכון יש מגוון רחב של טיפולי פיזיותרפיה המותאמים לפגיעות אורטופדיות, פגיעות נאורולוגיות וכן פציעות ספורט.
במכון יש גישה נוחה לכיסא גלגלים.
המכון מנוהל על ידי דני ליבנה, אשר דוגל במתן יחס אישי למטופל תוך התאמה של תוכנית טיפולית המותאמת לבעיותיו. המכון מאובזר במכשור חדשני ובמסגרתו ניתנים טיפולים פיזיותראפיים כמו גם טיפולי שיקום כגון:

גישתו של דני ליבנה מתמקדת בראייה כוללת של הבעיה והתאמת תוכנית טיפול אישית ומיטבית לכל אחד ממטופליו. הגישה הינה שילוב בין ידע רב וניסיון עתיר שנים- שהוא מביא עימו, לצד שיטות טיפול חדשניות המפותחות בארץ ובעולם, שדני מקפיד להתעדכן בהן . המכון לפיזיותרפיה מתקדמת משלב טיפול אישי ותרגול באמצעות מכשור מתקדם המצוי בקליניקה.

התמחות במגוון טיפולים פיזיותרפיים

דני ליבנה פיזיותרפיסט מוסמך, בעל ניסיון של למעלה מ – 30 שנה באבחון, טיפול ושיקום של מגוון בעיות אורטופדיות.

במהלך השנים התפרסם דני ליבנה בתחום של רפואת ספורט, עקב ניסיונו הרב בטיפול פיזיותרפי בקבוצות ספורט מצליחות כגון: הפועל גליל עליון, מכבי עירוני רעננה, ועוד…

נמנה על ראשוני הפיזיותרפיסטים בארץ, אשר החלו להתאים מדרסים בהתאמה ביומכנית מדויקת, מומחה לטיפול בבעיות  סקוליוזיס (עקמת)  כמו גם  קיפוזיס על פי שיטת  שרוט. בעל מוניטין רב בטיפול בבעיות אורטופדיות  ונוירולוגיות כמו גם פציעות ספורט.

השכלה והכשרה בשיטות חדשניות לטיפול פיזיותרפי בארץ ובעולם 

דני הינו בוגר בית הספר לפיזיותרפיה במכון וינגייט, בוגר פיזיותרפיה  בבית הספר לרפואה באוניברסיטת תל אביב ומוסמך של המרכז לטיפול בבעיות עקמת בגרמניה.

עם תום לימודיו הפורמאליים, השתלם  אצל פיזיותרפיסטים ידועי שם באירופה ובארצות הברית במגוון רחב של טיפולים אורטופדיים, טיפולים נוירולוגיים וכן פציעות ספורט. את מומחיותו בתחום העקמת רכש בעת לימודיו במרכז שרוט בבד זובנהיים  בגרמניה – מרכז בעל מומחיות עולמית בתחום.

אבני דרך בחיי המקצועיים